Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

Шосткинцям рекомендують консультуватися з лікарями телефоном

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію адміністрація Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги рекомендує пацієнтам утриматись від планових візитів до сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.
 За необхідності медичної консультації пацієнт може зателефонувати  до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра в години роботи закладу з 8:00 до 18:00, — інформує медзакдад.
Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого