26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня

30 глухівських спортсменів отримають стипендію міського голови

Cьогодні, 30 листопада, виконавчий комітет Глухівської міської ради затвердив cписок спортсменів на іменну стипендію міського голови.

Вирішено, що спортсмени олімпійських видів спорту отримають одноразову виплату у розмірі 3 тис. грн, не олімпійських – 2 тис. грн. за результатами змагань 2020 року. Стипендії призначено 18 школярам і 12 студентам. Про це повідомляють у Глухівській міськраді.

Олімпійські види спорту:

БОРОВИК Роман – 2000 р.н., студент ГНПУ ім. О. Довженка, майстер спорту, бронзовий призер Чемпіонату України з біатлону;

ГРОМАК Діана – 2005 р.н., студентка ВСП «Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ», І спортивний розряд, срібна призерка Чемпіонату України з біатлону;

МОРОЗ Андрій – 2005 р.н., студент ВСП «Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ», І спортивний розряд, срібний призер Чемпіонату України з біатлону;

БОКОВА Юлія – 2007 р.н., учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, І спортивний розряд, чемпіонка Кубка України з лижоролерів;

САВРАЦЬКИЙ Дмитро – 2005 р.н., студент ВСП «Глухівського аграрного фахового коледжу СНАУ», І спортивний розряд, срібний призер Чемпіонату України з біатлону;

ТИХОНОВА Софія – 2006 р.н., студентка ВСП «Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ», І спортивний розряд, срібна призерка Чемпіонату України з біатлону;

ЄРЕМЕНКО Аліна – 2002 р.н., студентка ГНПУ ім. О. Довженка, І спортивний розряд, бронзова призерка Чемпіонату України з біатлону;

ШАМАН Дар’я – 2004 р.н., учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, кандидат у майстри спорту, бронзова призерка Чемпіонату України з боксу, чемпіока Сумської області з боксу;

ЄРЬОМІН Сергій – 2007 р.н., учень Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, І спортивний розряд, срібний призер Чемпіонату України з боксу, чемпіон регіонального Чемпіонату з боксу (м. Харків), чемпіон Сумської області з боксу.

Не олімпійські види спорту:

ІВАЩЕНКО Анна – 2007 р.н., учениця КУ СОР «Глухівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», 2 місце на чемпіонаті України з ВСБ;

ЩЕБЕТЬКО Олександр – 2004 р.н., учень Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, 2 місце на чемпіонаті України з ВСБ;

СКОРОБАГАТА Жасмін – 2005 р.н.,учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, 1 місце на чемпіонаті України з ВСБ;

КОБЧЕНКО Олег – 2007 р.н., учень Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 1 місце на чемпіонаті України з ВСБ;

КОЛОСОВ Назар – 2003 р.н., студент ВСП «Глухівського аграрного фахового коледжу СНАУ», 2 місце на чемпіонаті України з ВСБ;

КОВТУН Євген – 2005 р.н., студент ВСП «Глухівського аграрного фахового коледжу СНАУ», 3 місце на чемпіонаті України з ВСБ;

ТУМАН Кирило – 2003 р.н., студент ВСП «Глухівського аграрного фахового коледжу СНАУ», І місце на 2 етапі Кубку України «Кубок СумДУ 2020» з судномодельного спорту, моделі секції «М», І та ІІІ місце у міжнародних змаганнях «ЕКО Master 2020» та кубку України (ІІІ етап) з судномодельного спорту;

ЧЕЧЕЛЬ Олексій – 2005 р.н., учень Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, І та ІІ місце у 2 етапі кубку України «Кубок СумДУ 2020» з судномодельного спорту, моделі секції «М», І та ІІ місце у міжнародних змаганнях «ЕКО Master 2020» та кубку України (ІІІ етап) з судномодельного спорту;

КЕЛЬБАС Анастасія – 2004 р.н., студентка Медичного інституту СумДУ, I спортивний розряд, чемпіонка Сумської області з шахів, чемпіонка України з шахів онлайн.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого
22 лютого