Вчора
14 червня
13 червня
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня

Дзюдоїст із Шостки став третім на Всеукраїнському турнірі

Минулими вихідними, 18 грудня, у м. Ромни відбувся традиційний турнір з дзюдо до дня Святого Миколая.

На змагання з’їхалося понад 200 спортсменів з 19-ти міст України.

Честь шосткинської КДЮСШ «Барса» захищали восьмеро дзюдоїстів. Як повідомляє КДЮСШ м. Шостка, у підсумку вихованець шосткинської школи Євген Печко виборов бронзову нагороду змагань. Євген виграв усі поєдинки у досить сильних суперників, розповідає його тренер Олександр Сулім.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого