Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

Футболісти із Шостки стали третіми на обласних змаганнях серед команд першої групи

9-10 грудня на базі Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка пройшли змагання команд першої групи в рамках обласної гімназіади з футзалу.

За першість боролися 5 команд першої групи, повідомляють у Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. За підсумками змагань перемогу здобула команда міста Охтирка.

Інші місця розподілилися так: ІІ місце – місто Лебедин, ІІІ – Шостка, IV – Глухів, V місце – місто Ромни.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого