Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

ХК «Шостка» поступилася перемогою ХК «Дружба» в останній грі перед фіналом

Учора, 5 лютого, у Дружбі відбулася чергова гра Чемпіонату Сумської області між командами ХК “Дружба” та ХК “Шостка”.

Це була остання гра в підгрупі Північного регіону. Як зазначають в ХК “Шостка”, гра видалася напруженою, з безліччю голових моментів, силовою боротьбою та видаленнями. Шайб було забито небагато, але глядачі отримали насолоду від гри.

Перемогу у цьому принциповому матчі здобула команда м. Дружба.

Цей клуб виходить у плей-офф із першого місця.

ХК “Шостка” посів друге місце. Тепер ці дві команди чекають на своїх суперників у фінальній частині.

Шостка.Info

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого