Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

Лісівники Шосткинщини розпочали весняну посадкову кампанію

ДП «Шосткинське лісове господарство» розпочало весняні роботи, інформують на офіційному сайті підприємства.

У попередньому році працівники лісгоспу виростили достатньо посадкового матеріалу для відновлення лісів. З осені підготували ґрунт на зрубах і лісосіках на площі 150 га. Крім цього, завершується прибирання порубкових залишків на решті лісосік, з подальшим розпахуванням.

Цьогоріч планують посадити 200 га лісу.

Створювати ліси будуть змішаними – це дуб, сосна, липа, береза та інші породи. Провести роботи необхідно в короткий термін, поки із землі не пішла необхідна волога.

У середньому на 1 га висаджують до 7 тисяч сіянців.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого