Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

На прийдешніх вихідних у Шостці можна буде вакцинуватися лише в одному пункті

З метою розмежування потоків пацієнтів та додержання необхідних протиепідемічних заходів з 4 січня призупинено роботу Центру масової вакцинації в амбулаторії №4 (по вулиці Свободи, 14) та пункту щеплення в амбулаторії №2 (вул. Знаменська, 6а). Про це інформує Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

З 4 січня поточного року вакцинувати проти COVID-19 у Шостці будуть:

  • Амбулаторія №1 (Свободи, 14) з 10:00 до 14:00 – тільки в робочі дні;
  • Амбулаторія №3 (Озерна, 12) з 11:00 до 13:00 – тільки в робочі дні;
  • Центр масової вакцинації у БК «Юність» (Свободи, 18) з 10:00 од 14:00, у вихідні – з 09:00 до 12:00.

У святкові дні – 7, 8, 9 січня – працюватиме лише пункт щеплення в амбулаторії №4 (Свободи, 14) з 09:00 до 12:00 години. Усі інші пункти Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги будуть зачинені.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого