Вчора
13 червня
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

На Шосткинщині планують підвищити тариф на вивіз сміття

На офіційному сайті Шосткинської міськради опубліковано оголошення про намір ОСББ «Меліоратор», яке обслуговує жителів с. Миронівка, підвищити тариф на поводження з побутовими відходами.

Зараз у Миронівці за вивіз сміття платять 9,30 грн за 1 людину. У зв’язку зі зростанням рівня мінімальної заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали та послуги сторонніх організацій тариф планують підвищити до 13,53 грн (95,75 грн./м.куб.).

«Метою є приведення тарифів до економічно-обґрунтованого рівня, який забезпечить надання послуг з поводження з побутовими відходами на належному рівні та забезпечить своєчасний збір, вивезення сміття», — ідеться в оголошенні.

Зауваження та пропозиції  щодо зміни тарифу на послуги з поводженням з побутовими відходами приймаються в письмовій формі протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення, за адресою: вул. Меліораторів, 12 с. Миронівка 41130 Шосткинський р-н Сумська обл., або на e-mail: osbb.meliorator@ukr.net

Головне фото — ілюстративне

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого