Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

Шосткинські гандболістки повернулися з перемогою з ІІ туру чемпіонату України

26-27 листопада у Зінькові, що на Полтавщині, відбувся ІІ тур чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2005-2006 років народження.

Збірна команда Сумської області  складалася зі спортсменок КДЮСШ «Барса» м. Шостка та ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп. Як повідомляють на ФБ-сторінці шосткинської спортшколи, у підсумку наші дівчата здобули дві перемоги над командою м. Зіньків з рахунками 49:34 та 27:23.

Тренери гандболісток із Шостки Світлана Настюха, Лариса Мирошниченко, Олександр Паламарчук.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого