Вчора
14 червня
13 червня
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня

Шосткинський тенісист успішно стартував на турнірі у Києві

У Києві стартував турнір категорії «А» федерації тенісу України «Tennispark CUP U14» серед спортсменів до 14 років.

Сумщину на ньому представляє двоє юнаків: сумчанин Матвій Лемішко та Степан Гвилава з Шостки.

У першому колі тенісист з Сум переміг киянина Михайла Гайдука, а шосткинець – Ніколаса Ніколаєнка з Харкова.

У парному розряді шосткинський спортсмен у парі з киянином Романом Філімою переміг київську пару Тимофій Карпалюк/Артем Дмитренко. Лемішко разом з Михайлом Савано з Києва здолав Назарія Дмитерчука та Єгора Нікіфорова з Києва.

Sumy Today

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого