Вчора
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

У Шостці відбувся І етап міського конкурсу «Нумо, хлопці!»

Змагання проходять 22-й раз поспіль і вони присвячені Дню Збрйоних Сил України.

У зв’язку з карантинними обмеженнями конкурс проводять точково, у кожному навчальному закладі окремо. Першим естафету прийняв Шосткинський фаховий коледж ім.І.Кожедуба. У запеклий напруженій боротьбі змагалися 4 команди, пише начальниця сектору молоді Ольга Сокульська.

Перемогу з мінімальним відривом здобула команда «Олімп» ІІІ курсу. Переможці та призери отримали грамоти та солодкі подарунки.

Фото: Ольга Сокульська, Марина Харламова

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого