Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції
Від руїн до надсучасного закладу: Клінічна лікарня Святого Пантелеймона у Сумах залучила майже 54 мільйони гривень на відновлення та модернізацію
Підтримка оборонців Сумщини: Олексій Романько передав прикордонникам спецобладнання на понад 800 тисяч гривень
Голос Сумщини у структурах Європарламенту: Вадим Лисий обраний до постійного комітету AER — Асамблеї європейських регіонів
Первинні мобільні укриття «ФортМакс»: новий рівень безпеки від RGM group
Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона
Третій прихований табір чи «проєкт під вибори»? Що за дивний рух розгортається на Сумщині та по всій країні?
Стратегічний вектор: Олексій Романько представив Сумщину на пілотному європейського проєкті з розвитку прифронтових територій
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
Нові медичні стандарти в Сумах: за ініціативи Володимира Поцелуєва в місті вперше запустили безкоштовну МРТ-діагностику серця
Леонід Ніколаєнко: Ефективна підтримка містян — затверджено 228 рішень про компенсації за програмою «єВідновлення»
Визнання на національному рівні: Володимир Поцелуєв представив досягнення Сумської лікарні Святого Пантелеймона міжнародним експертам
Молодь обирає Суми: для випускників провели зустріч із закладами вищої освіти
Справа Тимошенко має ознаки політичного переслідування: звіт Харківської правозахисної групи
Леонід Ніколаєнко: Спортивна спадщина Володимира Голубничого — це міцний фундамент для виховання молоді та розвитку спорту в Сумах
У Шостці вшанували Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, 20 лютого, в Україні — День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Українці згадують найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності. Близько ста жертв, які загинули на Майдані у 2014 році, назвали «Небесною Сотнею».
Вшанували пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії, і в Шостці. У парку Свободи, біля Меморіалу захисникам України, зібрались представники міської та районної влад, депутатського корпусу, військовослужбовці, батьки загиблих в зоні АТО/ООС героїв-земляків, громадськість, пише shostka-news.
Присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані та захисників України під час війни на сході хвилиною мовчання, священнослужителі УПЦ громади відслужили панахиду за полеглими активістами та мирне майбутнє України.

– Сьогодні ворог стоїть на наших кордонах, “бряцає” зброєю, організовує маштабні провокації на східному фронті, але українці сильні, вони патріоти. Ми захистимо свою країну!, – впевнений міський голова Микола Нога.

До присутніх звернувся Віталій Ляшок, учасник подій, що відбулися на Майдані у Києві.
– Я згадую лютий 2014 року. Саме в ці лютневі дні українці постали на захист національних інтересів держави. Десятки людей загинули, відстоюючи незалежність України. Майдан – це був не тільки центр столиці, а ціле явище, – зазначив Віталій Ляшок.

Мама, загиблого в зоні АТО Івана Євдокименка, який також був учасником Майдану, прочитала вірш, присвячений героям Небесної Сотні.

Свою шану загиблим присутні висловили, поклавши квіти до Меморіалу захисникам України.


Фото: сторінка Миколи Ноги у Фейсбук.
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах









