Вчора
13 червня
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

Жителька Ямпільщини заплатить штраф за те, що її син проігнорував самоізоляцію

Неповнолітній хлопець контактував з хворим на COVID-19 і був зобов’язаний дотримуватись самоізоляції.

Було встановлено, щовін таку вимогу проігнорував і самовільно покинув місце проживання. Своїми діями неповнолітній вчинив адміністративне правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 44-3 КУпАП. Але, так як правопорушник ще не досяг віку, з якого настає адміністративна відповідальність, нести покарання за його дії довелось матері.

За рішенням місцевого суду жінка заплатить 850 гривень штрафу. В судовому засіданні вона, до речі, повністю визнала свою вину.

yampil.info

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого