Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

Чемпіонат області з баскетболу: шосткинці зіграють з сумськими командами

 Нагадаємо, 19 лютого, у Шостці відбувся I тур Чемпіонату Сумської області з баскетболу серед юнаків 2005 р. н. та молодших.

 Під час першого туру команда КДЮСШ “Барса” (Шостка) грала з командами Свеси та Ромнів. Також відбулися ігри Ромни – Конотоп, Конотоп – Свеса.

 За інформацією тренера секції баскетболу КДЮСШ “Барса” і шосткинської команди Олександра Чепели, наступної суботи, 26 лютого, І тур Чемпіонату Сумської області з баскетболу продовжиться у Путивлі. Гратимуть команди юнаків 2007 р. н. та молодші.

Команди Шостки та Путивля зіграють з командами обласного центру.

 Матчі відбудуться без глядачів.

ШосткаІнфо

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого