Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона
Третій прихований табір чи «проєкт під вибори»? Що за дивний рух розгортається на Сумщині та по всій країні?
Стратегічний вектор: Олексій Романько представив Сумщину на пілотному європейського проєкті з розвитку прифронтових територій
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
Нові медичні стандарти в Сумах: за ініціативи Володимира Поцелуєва в місті вперше запустили безкоштовну МРТ-діагностику серця
Леонід Ніколаєнко: Ефективна підтримка містян — затверджено 228 рішень про компенсації за програмою «єВідновлення»
Визнання на національному рівні: Володимир Поцелуєв представив досягнення Сумської лікарні Святого Пантелеймона міжнародним експертам
Молодь обирає Суми: для випускників провели зустріч із закладами вищої освіти
Справа Тимошенко має ознаки політичного переслідування: звіт Харківської правозахисної групи
Леонід Ніколаєнко: Спортивна спадщина Володимира Голубничого — це міцний фундамент для виховання молоді та розвитку спорту в Сумах
Відкритість та прямий діалог: керівництво Пенсійного фонду Сумщини анонсувало «гарячу лінію» для громадян
Своєчасна підтримка громадян: Пенсійний фонд Сумщини оперативно розпочав фінансування виплат за червень
Сучасні стандарти лікування: за ініціативи голови Сумської облради Олексія Романька модернізують обласні медичні заклади
Турбота про родини захисників: Олег Григоров забезпечив відправку дітей із Сумщини на безпечний відпочинок до Карпат
Від харківських броньовиків до сумських махінацій: Як ПАТ «Мегабанк» знищує чесний бізнес та чому справедливість для ПФ «Ордекс» має восторжествувати
Майбутнє Сум: Леонід Ніколаєнко про відзначення 35 юних інтелектуалів громади на державному рівні
Холодні батареї, аварійні дерева та автономне опалення – питання шосткинців до мера
Під час апаратної наради шосткинці мали змогу задати питання у прямому ефірі міському голові Микола Нозі. У переважній більшості мешканці нашої громади піднімали теми опалення у помешканнях, благоустрою будинків та прибудинкових територій, дистанційного навчання, висловлювали незадоволення курсуванням маршруток у вечірній час. Подробиці дізнавалися журналісти ШосткаNews.City.
Мешканці будинку №6 по провулку Короленка нарікали, що в їх квартирах і досі немає опалення. Міський голова Микола Ногадоручив заступниці з комунальних питань Ользі Ткаченко вирішити цю проблему. Також він зауважив, що на сьогоднішній день всі котельні міста працюють — відповідно у будинках опалення підключене.
Але окремі будинки то включаються, то виключаються. Продовжують з’являтися пориви.
Мер подякував керівникам житлово-комунальних підприємств, які працювали під час запуску тепла, а також працівникам Шосткинського підприємства «Харківенергоремонт», які на вихідних ліквідували два великих пориви тепломереж. «Також хочу подякувати керівникам підприємства «Шостка-Тепло» та заводу «Імпульс»за проведений комплекс робіт», — підкреслив очільник громади.
«Коли відновлять видавати дозволи на встановлення автономного опалення», — цікавилися шосткинці у мера. Микола Нога відповів, що за плановим дозволом потрібно звертатися після завершення опалювального сезону.
Міський голова зауважив, що таким було рішення обласної комісії ТБНС. «По всій області школи були закриті, аби зменшити інфікування коронавірусом», — констатував він.
Також городяни попросили звернути увагу на котельню по вул. Воронізькій. «Подача тепла 45-46 градусів, а вночі ще нижче», — зазначають вони. «Така температура відповідає нормам сьогоднішнього дня, але перевіримо», — відповів мер.
Про неодноразові звернення щодо видалення дерева, яке впало біля буд №51 по вул. Свободи, написала пані Валентина. Микола Нога завірив, що проблему буде усунено.
Міський голова пообіцяв врегулювати дане питання.
Мешканці будинку №21 по вул. Шевченка попросили звернути увагу на сусідську квартиру, в якій багато років ніхто не проживає і яка перебуває у вкрай занедбаному стані. «Двері заколочені, вікно на кухні відчинене», — пишуть люди. Микола Нога відповів, що за цією адресою вже були направлені відповідні працівники, і роботи з упорядкування нежитлової квартири незабаром будуть завершені.
Скаржилися люди і про невиконані ще з початку цього року заявки на платформі «Смарт-сіті». Очільник Шосткинської громади доручив головному спеціалісту управління економіки Денису Харченкурозібратися в даному питанні.
Голос Сумщини у структурах Європарламенту: Вадим Лисий обраний до постійного комітету AER — Асамблеї європейських...
Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона









