Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

Медзаклади Шосткинщини активно подають заявки на укладання договорів із НСЗУ

На сьогоднійшній день Шосткинська ЦРЛ вже подала документи на шість пакетів від НСЗУ, по решті — готуються пропозиції.  

Про це йшлося під час щотижневої апаратної наради.

«З 1 грудня Національна служба з питань здоров’я України відкрила договірну пропозицію на пакети.  Зараз ми працюємо над тим, щоб підписати їх максимульну кільткість, щоб забезпечити своє фінансування в наступному році. Процес відповідальний, йде дуже важко, збільшились вимоги по більшості пакетів. Працюємо над цим щоденно», — розповів головний лікар Шосткинської ЦРЛ Олег Штогрин.

Аналогічну роботу проводить і Шосткинський центр ПМДС.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого