Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції
Від руїн до надсучасного закладу: Клінічна лікарня Святого Пантелеймона у Сумах залучила майже 54 мільйони гривень на відновлення та модернізацію
Підтримка оборонців Сумщини: Олексій Романько передав прикордонникам спецобладнання на понад 800 тисяч гривень
Голос Сумщини у структурах Європарламенту: Вадим Лисий обраний до постійного комітету AER — Асамблеї європейських регіонів
Первинні мобільні укриття «ФортМакс»: новий рівень безпеки від RGM group
Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона
Третій прихований табір чи «проєкт під вибори»? Що за дивний рух розгортається на Сумщині та по всій країні?
Стратегічний вектор: Олексій Романько представив Сумщину на пілотному європейського проєкті з розвитку прифронтових територій
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
Нові медичні стандарти в Сумах: за ініціативи Володимира Поцелуєва в місті вперше запустили безкоштовну МРТ-діагностику серця
Леонід Ніколаєнко: Ефективна підтримка містян — затверджено 228 рішень про компенсації за програмою «єВідновлення»
Визнання на національному рівні: Володимир Поцелуєв представив досягнення Сумської лікарні Святого Пантелеймона міжнародним експертам
Молодь обирає Суми: для випускників провели зустріч із закладами вищої освіти
Справа Тимошенко має ознаки політичного переслідування: звіт Харківської правозахисної групи
Леонід Ніколаєнко: Спортивна спадщина Володимира Голубничого — це міцний фундамент для виховання молоді та розвитку спорту в Сумах
На Глухівщині 14 працівників освітніх закладів не змогли вийти на роботу
З 8 листопада набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням». Це означає, що тимчасово відсторонили від роботи тих педагогів, вихователів, техпрацівників шкіл та садочків, які не отримали щеплення від коронавірусу.
Так, у Глухівській громаді не вийшли на роботу семеро, з них – троє педагогів. Як зазначила начальник відділу освіти Глухівської міської ради Оксана Юдіна, невакцинованих відсторонюватимуть без збереження заробітної плати, однак місце за ними збережуть до завершення карантину. Тих, хто зробить хоча б одне щеплення, допускатимуть. Поки нагальної потреби залучати додаткові кадри немає.
П’ятеро вчителів та два техпрацівники не вийшли на роботу і в Шалигинській громаді. Як прокоментував начальник відділу освіти Шалигинської селищної ради Руслан Абрютін, не всі погоджуються на щеплення, хтось має певні протипоказання.
А от в Есманьській та Березівській громадах усі працівники освітніх закладів уже зробили хоча б одну дозу вакцини, тому з цим проблем немає.
До кінця тижня усі школярі на території Глухівщини навчаються дистанційно. Такі рекомендації надала обласна комісія ТЕБ та НС. Чи сядуть учні за парти з 15 листопада, вирішуватимуть наприкінці тижня в області. Якщо регіональна комісія дозволить та відповідні рішення приймуть на місцях у громадах, то з понеділка школи можуть запрацювати офлайн.
Однак у Глухівській та Шалигинській громадах до навчання можуть допустити лише учнів початкових класів, адже 5-11-м дозволено відвідувати заклади лише за умови вакцинації усіх працівників двома дозами. У цих громадах таких поки що немає. У Глухові наближається до показника ЗОШ №2. Також всі працівники щеплені однією дозою у НВК №4 та школах сіл.
В Есманьській громаді 100% працівників мають «зелені» сертифікати лише у Суходільському НВК, а от абсолютним лідером є Березівська громада. Тут усі заклади освіти (Березівський, Слоутський, Шевченківський, Первомайський НВК та філія в Обложках) мають стовідсотковий показник щеплення двома дозами.
– Ми почали вакцинацію ще у серпні. Колективи дуже відповідально поставилися до цього, тому до введення «червоної» зони у нас усі були щеплені двома дозами. Лише кілька працівників мають протипоказання, але в них є відповідні документи. Тому, якщо ТЕБ та НС прийме рішення, наші учні з першого по одинадцятий клас зможуть повноцінно навчатися навіть у «червоній» зоні, – зазначила начальник відділу освіти Березівської сільської ради Ірина Перерва.
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах









