Вчора
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня

На Шосткинщині грали у футзал: результати матчів

На Сумщині зіграні матчі у районних турнірах з футзалу.

Чемпіонат «Північний регіон».

Арма-С (Кролевець) 9:0 КДЮСШ Барса (Шостка)

ДЮСШ (Глухів) 3:6 Дружба (Соснівка)

Шанхай-Діброва (Кролевецька ТГ) 4:12 Калібр (Шостка В/Ч 3022)

Авангард (С.-Буда) 4:4 Десна (Очкине)

Команда І В Н П М РМ О
1 Колос (Шостка) 6 6 0 0 46-9 37 18
2 Дружба (Соснівка) 5 5 0 0 30-13 17 15
3 Калібр (Шостка В/Ч 3022) 6 4 0 2 35-18 17 12
4 Арма-С (Кролевець) 6 3 0 3 31-17 14 9
5 Авангард (С.-Буда) 7 2 2 3 21-35 -14 8
6 ДЮСШ (Глухів) 6 2 0 4 19-24 -5 6
7 Шанхай-Діброва (Кролевецька ТГ) 6 1 1 4 16-34 -18 4
8 Десна (Очкине) 6 1 1 4 16-43 -27 4
9 КДЮСШ Барса (Шостка) 6 1 0 5 10-31 -21 3

Чемпіонат Краснопільської ТГ.

NK-Group (Краснопілля) 9:3 ДЮСШ Краснопілля

Зерне (Самотоївка) 3:15 ФК B-tone (Покровка)

Юність (Угроїди) 3:7 ФК “Рясне”

ФК “Миропілля” 3:6 ФК Чернеччина

ФК Мезенівка 13:3 Явір-Ветерани

Команда І В Н П М РМ О
1 ФК B-tone (Покровка) 9 9 0 0 76-22 54 27
2 NK-Group (Краснопілля) 9 8 0 1 70-24 46 24
3 ФК “Рясне” 9 7 0 2 68-23 45 21
4 Юність (Угроїди) 9 5 1 3 51-34 17 16
5 ФК Мезенівка 9 4 0 5 41-38 3 12
6 Зерне (Самотоївка) 9 4 0 5 41-64 -23 12
7 ФК Чернеччина 9 3 0 6 32-64 -32 9
8 ДЮСШ Краснопілля 9 2 1 6 34-42 -8 7
9 ФК “Миропілля” 9 2 0 7 24-62 -38 6
10 Явір-Ветерани 9 0 0 9 27-91 -64 0

На Роменщині визначився чемпіон та призери вищої ліги районного турніру.

Чемпіонат Роменського району (вища ліга).

СК”Панчер” 8:4 ФК Коровинці

Ніка (Ромни) 9:1 Олімпік (Ромни)

Вікторія (Ромни) 9:3 ФК Гефест

Легіон (Ромни) 6:4 Kolos (Василівка)

Легіон (Ромни) 5:6 СК”Панчер”

ФК Коровинці 6:4 Kolos (Василівка)

Команда І П Н П О
1 СК”Панчер” 13 12 0 1 36
2 Ніка (Ромни) 13 9 2 2 29
3 Вікторія (Ромни) 13 8 2 3 26
4 ФК Коровинці 13 8 1 4 25
5 Легіон (Ромни) 13 8 1 4 25
6 ФК Гефест 13 7 0 6 21
7 Kolos (Василівка) 13 6 0 8 15
8 Олімпік (Ромни) 13 3 0 10 9

Чемпіонат Липоводолинської ТГ.

Ураган (Байрак) 13:7 Зоря (Панасівка)

Agro-Долина (Л. Долина) 11:4 ФК Хорол (Лучка)

Легіон (Л. Долина) 26:6 Ветеран (Л. Долина)

Кристал (Суха Грунь) 4:11 Арсенал (Русанівка)

Команда І В Н П М РМ О
1 Легіон (Л. Долина) 11 11 0 0 132-57 75 33
2 Арсенал (Русанівка) 11 9 0 2 140-66 74 27
3 Зоря (Панасівка) 10 6 0 4 103-73 30 18
4 Agro-Долина (Л. Долина) 11 6 0 5 119-83 36 18
5 Ураган (Байрак) 11 6 0 5 96-104 -8 18
6 Кристал (Суха Грунь) 10 3 0 7 86-82 4 9
7 ФК Хорол (Лучка) 11 1 1 9 39-136 -97 4
8 Ветеран (Л. Долина) 11 0 1 10 56-170 -114 1
Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого
22 лютого