Вчора
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня
6 червня

Шосткинщина долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

7 грудня відбувся захід в рамках акції «16 днів проти насильства», яка зараз проходить по всій Україні.

В ньому взяли участь старшокласники школи-ліцею, які обговорили актуальну для нашого суспільства проблему. Її правові, психологічні аспекти молодь розглянула разом з психологом Анною Прокопенко, начальником сектору ювенальної превенції Шосткинського районного управління поліції Ольгою Фіцьколінець.

Лейтмотив зустрічі: якщо ви стикаєтеся з насильством, не мовчіть, звертайтеся за допомогою.

До заходу долучилися заступники міського голови Марина Харламова, Оксана Шаповал (вона є депутатом міської ради), а також її колеги по депутатському корпусу Наталія Хукаленко та Ірина Кондратьєва.

Шостка.INFO

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого