Вчора
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада
8 листопада

Шосткинці взяли участь у футзальному турнірі

На Сумщині зіграли матчі футзальних районних турнірів.

Чемпіонат «Північний регіон»

КДЮСШ Барса (Шостка) 1:6 Колос (Шостка)

Арма-С (Кролевець) 2:3 Десна (Очкине)

Шанхай-Діброва (Кролевецька ТГ) 2:2 Авангард (С.-Буда)

ДЮСШ (Глухів) 3:4 Калібр (Шостка В/Ч 3022)

Команда І В Н П М РМ О
1 Колос (Шостка) 6 6 0 0 46-9 37 18
2 Дружба (Соснівка) 4 4 0 0 24-10 14 12
3 Калібр (Шостка В/Ч 3022) 5 3 0 2 23-14 9 9
4 Авангард (С.-Буда) 6 2 1 3 17-31 -14 7
5 Арма-С (Кролевець) 5 2 0 3 22-17 5 6
6 ДЮСШ (Глухів) 5 2 0 3 16-18 -2 6
7 Шанхай-Діброва (Кролевецька ТГ) 5 1 1 3 12-22 -10 4
8 КДЮСШ Барса (Шостка) 5 1 0 4 10-22 -12 3
9 Десна (Очкине) 5 1 0 4 12-39 -27 3

Чемпіонат Краснопільської ТГ

ФК “Рясне” 10:3 Зерне

ФК “Миропілля” 1:10 NK-Group

ФК Чернеччина 3:13 ФК “B-tone”

ДЮСШ Краснопілля 8:2 Явір-Ветерани

Команда І В Н П М РМ О
1 ФК “B-tone” 8 8 0 0 61-19 42 24
2 NK-Group 8 7 0 1 61-21 40 21
3 ФК “Рясне” 8 6 0 2 61-20 41 18
4 Юність 7 4 1 2 42-26 16 13
5 Зерне 8 4 0 4 38-49 -11 12
6 ФК Мезенівка 7 3 0 4 27-29 -2 9
7 ДЮСШ Краснопілля 8 2 1 5 31-33 -2 7
8 ФК Чернеччина 8 2 0 6 26-61 -35 6
9 ФК “Миропілля” 8 2 0 6 21-56 -35 6
10 Явір-Ветерани 8 0 0 8 24-78 -54 0

Чемпіонат Роменського району (вища ліга)

Kolos (Василівка) 10:3 Олімпік (Ромни)

ФК Гефест 6:4 Легіон (Ромни)

ФК Коровинці 5:3 Вікторія (Ромни)

Ніка (Ромни) 0:3 СК”Панчер”

Команда І В Н П М О
1 «Панчер» 11 10 0 1 97-21 30
2 «Ніка» 12 8 2 2 67-24 26
3 «Вікторія» 12 7 2 3 74-38 23
4 «Легіон» 11 7 1 3 75-33 22
5 ФК «Коровинці» 11 7 1 3 62-36 22
6 «Гефест» 12 7 0 5 71-43 21
7 Kolos 11 5 0 6 63-47 15
8 «Олімпік» 12 3 0 9 49-89 9

Чемпіонат Липоводолинської ТГ

ФК Хорол (Лучка) 1:11 Ураган (Байрак)

Ветеран (Л. Долина) 3:16 Agro-Долина (Л. Долина)

Арсенал (Русанівка) 5:6 Легіон (Л. Долина)

Команда І В Н П М РМ О
1 Легіон (Л. Долина) 10 10 0 0 106-51 55 30
2 Арсенал (Русанівка) 10 8 0 2 129-62 67 24
3 Зоря (Панасівка) 9 6 0 3 96-60 36 18
4 Agro-Долина (Л. Долина) 10 5 0 5 108-79 29 15
5 Ураган (Байрак) 10 5 0 5 83-97 -14 15
6 Кристал (Суха Грунь) 9 3 0 6 82-71 11 9
7 ФК Хорол (Лучка) 10 1 1 8 35-125 -90 4
8 Ветеран (Л. Долина) 10 0 1 9 50-144 -94 1
Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого
22 лютого