Пенсійний фонд Сумщини переходить на єдиний всеукраїнський контакт-центр із розширеним графіком роботи
Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на житловий сектор
Сила єдності: Олексій Романько підтримав шосткинську волонтерку, яка зібрала мільйон для ЗСУ, та вручив обласну відзнаку захисниці
Стабільність та соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на виплати громадянам 1,4 мільярда гривень
Понад 346 тисяч оцифрованих відомостей: Пенсійний фонд Сумщини підбив підсумки 5-річного перехідного періоду
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції
Від руїн до надсучасного закладу: Клінічна лікарня Святого Пантелеймона у Сумах залучила майже 54 мільйони гривень на відновлення та модернізацію
Підтримка оборонців Сумщини: Олексій Романько передав прикордонникам спецобладнання на понад 800 тисяч гривень
Голос Сумщини у структурах Європарламенту: Вадим Лисий обраний до постійного комітету AER — Асамблеї європейських регіонів
Первинні мобільні укриття «ФортМакс»: новий рівень безпеки від RGM group
Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона
Третій прихований табір чи «проєкт під вибори»? Що за дивний рух розгортається на Сумщині та по всій країні?
Стратегічний вектор: Олексій Романько представив Сумщину на пілотному європейського проєкті з розвитку прифронтових територій
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
З Шосткинщини почали вивозити на утилізацію небезпечні отрутохімікати
З території Шосткинської громади почали вивозити 92 т отрутохімікатів, які складувались тут більше 6 років і несли загрозу людям та навколишньому середовищу.
Нагадаємо, що навесні 2015 року стався розлив шкідливих речовин. Працівники ДСНС отрутохімікати зібрали і затарили у спеціальні пластикові бочки. У Шостці – одне місце для їх зберігання, ще два – на території Ображіївського та Ковтунівського старостинських округів.
Довгий час проблему вивезення отрутохімікатів розв’язати не вдавалося. До її вирішення підключилися депутати від партії «Слуги Народу».
Зокрема, навесні цього року народний депутат України Михайло Ананченко ініціював зустріч із заступником міністра захисту довкілля та природних ресурсів Русланом Стрільцем. У ній брали участь і міський голова Микола Нога, в.о. заступника мера, керівник фракції партії «Слуга Народу» у Шосткинській міськраді Оксана Шаповал.
Оксана Шаповал підкреслила, що для розв’язання складного питання надзвичайно важлива підтримка парламентарів, а також депутатів Сумської обласної ради від «Слуги Народу», зокрема, Олексія Романька, який неодноразово піднімав проблему у облраді.
Народний депутат України Михайло Ананченко має принципову позицію: «Питання екологічної безпеки є пріоритетним. Сумщина повинна бути екологічно чистим регіоном».
Соціальна відповідальність та особистий приклад: як Пенсійний фонд Сумщини підтримує донорів та рятує життя
Пенсійний фонд Сумщини переходить на єдиний всеукраїнський контакт-центр із розширеним графіком роботи









