Вчора
13 червня
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

Завантаженість ковід-лікарень на Шосткинщині впала до 20%

Станом на 27 грудня завантаженість лікарень, які приймають пацієнтів хворих та з підозрою на коронавірсну інфекцію, знизилась до 20-22%.

Так, за даними РНБО, Шосткинська ЦРЛ заповнена на 20%. Зокрема, там зайняті 21 із 105 розгорнутих місць.

У Глухівській міській лікарні заповнено 22% місць. Пацієнти з коронавірусною інфекцію займають 25  із 115 ковід-ліжок.

Нагадаємо, що за минулу добу на Шосткинщині не виявили жодного випадку COVID-19. Також не зафіксували і смертей від ускладнень інфекції.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого