Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
Нові медичні стандарти в Сумах: за ініціативи Володимира Поцелуєва в місті вперше запустили безкоштовну МРТ-діагностику серця
Леонід Ніколаєнко: Ефективна підтримка містян — затверджено 228 рішень про компенсації за програмою «єВідновлення»
Визнання на національному рівні: Володимир Поцелуєв представив досягнення Сумської лікарні Святого Пантелеймона міжнародним експертам
Молодь обирає Суми: для випускників провели зустріч із закладами вищої освіти
Справа Тимошенко має ознаки політичного переслідування: звіт Харківської правозахисної групи
Леонід Ніколаєнко: Спортивна спадщина Володимира Голубничого — це міцний фундамент для виховання молоді та розвитку спорту в Сумах
Відкритість та прямий діалог: керівництво Пенсійного фонду Сумщини анонсувало «гарячу лінію» для громадян
Своєчасна підтримка громадян: Пенсійний фонд Сумщини оперативно розпочав фінансування виплат за червень
Сучасні стандарти лікування: за ініціативи голови Сумської облради Олексія Романька модернізують обласні медичні заклади
Турбота про родини захисників: Олег Григоров забезпечив відправку дітей із Сумщини на безпечний відпочинок до Карпат
Від харківських броньовиків до сумських махінацій: Як ПАТ «Мегабанк» знищує чесний бізнес та чому справедливість для ПФ «Ордекс» має восторжествувати
Майбутнє Сум: Леонід Ніколаєнко про відзначення 35 юних інтелектуалів громади на державному рівні
400 кілометрів безпеки: за ініціативи Олега Григорова на Сумщині масштабують зведення антидронових сіток
Артем Кобзар: Сумська міська рада присвоїла звання «Почесний громадянин міста Суми» двадцяти полеглим Захисникам
Депутати міськради підтримали реорганізацію двох комунальних підприємств
Золоті руїни Сумщини: як у лісгоспі мільйонера Киченка платили сотні тисяч за охорону знищених будівель
Діти 1-4 класів у сумських школах вийшли на навчання, попри рішення комісії з питань ТЕБ та НС
У Сумах діти 1-4 класів 29 жовтня вийшли на навчання у школи, попри рішення комісії з питань ТЕБ та НС перейти на дистанційне навчання з 29 жовтня до 7 листопада. Начальниця Сумського управління освіти Антоніна Данильченко пояснила, що до цього потрібно більше часу на підготовку, передають Сумські дебати.
“Про перехід учнів 1-4 класів на дистанційне навчання, необхідно було попередити батьківську громаду, що дітей такого віку небезпечно залишати самих удома. Що ми і зробили вчора і сьогодні (28 та 29 жовтня – ред.). Батьки повинні підготуватися до дистанційного навчання та організувати дітям комфорт та безпечні умови. Тому ми не могли відправити дітей на дистанційне навчання сьогодні (29 жовтня – ред.)”, – пояснила Антоніна Данильченко.
Також, з її слів, у школах нині тепло, зокрема й у Ковпаківському районі, де у житлові будинки Котельня північного промвузла досі не пустила опалення. Крім того, це рішення місцевої освіти не суперечить, за словами Данильченко, постанові Кабміну від 9 грудня 2020 грудня, де йдеться, що діти 1-4 класів можуть навчатися у “червоній зоні” карантину.
Журналісти зранку 29 жовтня побували у школі №1 та дізнались думку батьків, діти яких навчаються у початкових класах, про дистанційне навчання.
“Я працюю в ковідному відділенні, дуже багато хворих, я вважаю, що потрібно йти на такі жертви, щоб зупинити епідемію. Краще, щоб діти вдома вчились”, – говорить мати школярки Наталя Іванцова.
“Хотілося б, щоб діти засвоїли матеріал у школі, бо перший клас! Але якщо введуть, то будемо дистанційно”, – каже ще одна мама Тетяна Зелена.
За словами заступника директора з виховної роботи у першій школі Івана Здоровцова, на 29 жовтня уже були продукти, щоб годувати дітей.
“Вчора в чотири години відбулась комісія, а харчові продукти куди мені дівати, викидати на вулицю? Як можна першокласників вчити дистанційному, я в шоці””, – сказав Іван Здоровцов.
Щодо школярів не у Сумській громаді, всі вони пішли на дистанційне навчання, каже директорка Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Громова.
“В області всі заклади освіти зараз знаходяться на дистанційній формі навчання або на канікулах. На канікулах у нас 56 шкіл, а решта шкіл займаються дистанційно”, – сказала Вікторія Громова.
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі...









