Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
Нові медичні стандарти в Сумах: за ініціативи Володимира Поцелуєва в місті вперше запустили безкоштовну МРТ-діагностику серця
Леонід Ніколаєнко: Ефективна підтримка містян — затверджено 228 рішень про компенсації за програмою «єВідновлення»
Визнання на національному рівні: Володимир Поцелуєв представив досягнення Сумської лікарні Святого Пантелеймона міжнародним експертам
Молодь обирає Суми: для випускників провели зустріч із закладами вищої освіти
Справа Тимошенко має ознаки політичного переслідування: звіт Харківської правозахисної групи
Леонід Ніколаєнко: Спортивна спадщина Володимира Голубничого — це міцний фундамент для виховання молоді та розвитку спорту в Сумах
Відкритість та прямий діалог: керівництво Пенсійного фонду Сумщини анонсувало «гарячу лінію» для громадян
Своєчасна підтримка громадян: Пенсійний фонд Сумщини оперативно розпочав фінансування виплат за червень
Сучасні стандарти лікування: за ініціативи голови Сумської облради Олексія Романька модернізують обласні медичні заклади
Турбота про родини захисників: Олег Григоров забезпечив відправку дітей із Сумщини на безпечний відпочинок до Карпат
Від харківських броньовиків до сумських махінацій: Як ПАТ «Мегабанк» знищує чесний бізнес та чому справедливість для ПФ «Ордекс» має восторжествувати
Майбутнє Сум: Леонід Ніколаєнко про відзначення 35 юних інтелектуалів громади на державному рівні
400 кілометрів безпеки: за ініціативи Олега Григорова на Сумщині масштабують зведення антидронових сіток
Артем Кобзар: Сумська міська рада присвоїла звання «Почесний громадянин міста Суми» двадцяти полеглим Захисникам
Депутати міськради підтримали реорганізацію двох комунальних підприємств
Золоті руїни Сумщини: як у лісгоспі мільйонера Киченка платили сотні тисяч за охорону знищених будівель
Голова Сумської ОДА розкритикував неорганізовану роботу з вакцинації у громадах
За словами голови облдержадміністрації, перехід до жовтої зони абсолютно не ліквідовує необхідності проводити щеплення. Він майже не змінює режиму обмежень щодо користування громадським транспортом, відвідування місць масового перебування людей, роботи закладів харчування, торгових центрів.
Дмитро Живицький піддав критиці неорганізовану роботу з вакцинації у громадах. «Щеплення необхідно продовжувати робити. Потрібно продовжувати організовувати процес у громадах, здійснювати подворовий обхід, пояснювати людям необхідність щеплень. Низький відсоток вакцинації на вихідних – це відмова від проведення щеплень. В такому разі розбиратимемося по кожній громаді індивідуально», – зазначив він.
За інформацією головного санітарного лікаря Сумщини Володимира ЗБАРАЖСЬКОГО, на 51 тижні кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зменшилася на 17% порівняно з минулим тижнем. Наразі обласний показник становить 87 на 100 тисяч населення проти 104 на 100 тисяч населення в Україні.
За інтенсивними показниками найбільш ураженими на даний час є Вільшанська, Нижньосироватська, Буринська, Білопільська, Миколаївська сільська громади.
За словами Володимира Збаражського, обсяги проведених обстежень дозволяють вчасно виявляти інфікованих COVID-19. Проте, рівень охоплення тестуванням все ще менший від загальноукраїнського, хоч і значно стабілізувався. Збільшення, перш за все, стосується досліджень експрес-тестами. При цьому частка позитивних результатів зменшилася, пояснив санітарний лікар.
Він вкотре наголосив на необхідності для громадян щеплюватися і навів наступну статистику: вакцинована людина має можливість 21 раз не захворіти, хворий же на COVID-19, що не зробив щеплення, в 70 раз має більше ризиків померти.
Виконуючий обов’язки начальника обласного управління охорони здоров’я Анатолій КОТЛЯР доповів, що на сьогодні в області зафіксовано 130 487 офіційно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Наразі активних хворих – 3185 осіб, із них 2620 – знаходяться на амбулаторному лікуванні, 565 – лікуються стаціонарно, 29 – підключені до апарату ШВЛ.
За останню добу лабораторно підтверджено діагноз COVID-19 у 56 осіб, госпіталізовано – 27. Наразі зайнято 565 ліжок, передбачених для хворих на COVID-19, що становить 22,8%.
Посадовець нагадав, що в області створено 147 пунктів щеплення, 21 центр масової вакцинації, працює 34 мобільних бригади. Станом на 28 грудня в області зроблено 819 131 щеплення. Щепилися 424 922 особи. Відсоток вакцинації становить 47,8%, двома дозами щепилося 44% громадян.
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі...









