6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня
28 травня
27 травня

Із понеділка всі сумські школярі перейдуть на дистанційне навчання

Управління освіти і науки повідомляє, що з понеділка, 1 листопада, учні 1–11-х класів закладів освіти Сумської міської територіальної громади навчатимуться дистанційно.

Це стосується як закладів загальної середньої освіти так і спеціальної школи.

Перехід на дистанційне навчання обумовлений погіршенням епідемічної ситуації щодо захворюваності на COVID-19. Такий режим діятиме попередньо до 7 листопада.

Щодо закладів дошкільної освіти – вони працюватимуть як і раніше.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого