Вчора
13 червня
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

На Сумщині понад півтисячі здобувачів освіти відправили на самоізоляцію

Сьогодні, 1 грудня, у закладах освіти Сумської області на коронавірус захворіли 29 здобувачів освіти, 10 працівників. На самоізоляцію направлено 526 осіб із числа вихованців, учнів, студентів та 1 працівника, повідомляє департамент освіти і науки Сумської ОДА.

Усього за період з 1 вересня 2020 року на COVID-19 хворіли 2 725 осіб із числа вихованців, учнів, студентів, 4 772 працівники закладів освіти, на самоізоляції перебували 56 838 вихованців, учнів, студентів, 3 684 працівники.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого