Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на житловий сектор
Сила єдності: Олексій Романько підтримав шосткинську волонтерку, яка зібрала мільйон для ЗСУ, та вручив обласну відзнаку захисниці
Стабільність та соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на виплати громадянам 1,4 мільярда гривень
Понад 346 тисяч оцифрованих відомостей: Пенсійний фонд Сумщини підбив підсумки 5-річного перехідного періоду
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції
Від руїн до надсучасного закладу: Клінічна лікарня Святого Пантелеймона у Сумах залучила майже 54 мільйони гривень на відновлення та модернізацію
Підтримка оборонців Сумщини: Олексій Романько передав прикордонникам спецобладнання на понад 800 тисяч гривень
Голос Сумщини у структурах Європарламенту: Вадим Лисий обраний до постійного комітету AER — Асамблеї європейських регіонів
Первинні мобільні укриття «ФортМакс»: новий рівень безпеки від RGM group
Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона
Третій прихований табір чи «проєкт під вибори»? Що за дивний рух розгортається на Сумщині та по всій країні?
Стратегічний вектор: Олексій Романько представив Сумщину на пілотному європейського проєкті з розвитку прифронтових територій
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
Нові медичні стандарти в Сумах: за ініціативи Володимира Поцелуєва в місті вперше запустили безкоштовну МРТ-діагностику серця
Начальник обласного управління охорони здоров’я йде з посади
Про це стало відомо сьогодні ввечері, 2 грудня, під час засідання обласної депутатської комісії з питань бюджету.
Як повідомив Сергій Бутенко, він написав заяву на звільнення за власним бажанням.
«Я прийняв таке рішення, виходячи з особистих життєвих обставин, – прокоментував він. – Коли розпочався ковід, голова Сумської ОДА Роман Грищенко запропонував мені повернутися на посаду керівника начальника обласного управління охорони здоров’я. Я прийняв його умови. За цей час нам удалося стабілізувати роботу управління, пройти кілька хвиль COVID-19. На сьогодні третя хвиля коронавірусної інфекції вже йде на спад, вакцинація населення продовжується. Сумщина входить до четвірки областей-лідерів за кількістю щеплень – понад 45% дорослого населення вакциновано від COVID-19. Оскільки все вже вирівнялося, я вважаю, що я як кризовий менеджер виконав свою роботу, і йду далі».
Пенсійний фонд Сумщини переходить на єдиний всеукраїнський контакт-центр із розширеним графіком роботи
Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на...









