Пенсійний фонд Сумщини переходить на єдиний всеукраїнський контакт-центр із розширеним графіком роботи
Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на житловий сектор
Сила єдності: Олексій Романько підтримав шосткинську волонтерку, яка зібрала мільйон для ЗСУ, та вручив обласну відзнаку захисниці
Стабільність та соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на виплати громадянам 1,4 мільярда гривень
Понад 346 тисяч оцифрованих відомостей: Пенсійний фонд Сумщини підбив підсумки 5-річного перехідного періоду
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції
Від руїн до надсучасного закладу: Клінічна лікарня Святого Пантелеймона у Сумах залучила майже 54 мільйони гривень на відновлення та модернізацію
Підтримка оборонців Сумщини: Олексій Романько передав прикордонникам спецобладнання на понад 800 тисяч гривень
Голос Сумщини у структурах Європарламенту: Вадим Лисий обраний до постійного комітету AER — Асамблеї європейських регіонів
Первинні мобільні укриття «ФортМакс»: новий рівень безпеки від RGM group
Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона
Третій прихований табір чи «проєкт під вибори»? Що за дивний рух розгортається на Сумщині та по всій країні?
Стратегічний вектор: Олексій Романько представив Сумщину на пілотному європейського проєкті з розвитку прифронтових територій
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
“Наступний пік захворюваності на COVID-19 слід очікувати в лютому”, – головний санітарний лікар області
Як повідомив під час відеоселекторної наради під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олени БОЙКО головний санітарний лікар області Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ, наступний пік захворюваності на COVID-19 слід очікувати вже в лютому і необхідно підготуватися, щоб якомога більше жителів громад були вакциновані. А особливо люди віком 60+, які мають супутні хвороби і важче переносять коронавірус
Заслухавши керівників районів та громад, Олена Бойко наголосила, що центри та пункти вакцинації у громадах мають працювати і у вихідні. Крім того, мобільні бригади та лікарі мають проводити подворовий обхід і розповідати літнім людям про необхідність щеплення проти COVID-19.
«Вакцинація сьогодні – єдиний спосіб захиститися від коронавірусу. Адже доведено, що щеплені пацієнти набагато рідше хворіють у тяжкій формі та помирають. Тому я прошу керівників громад зробити все необхідно, щоб жителі області, а особливо літні люди були вакциновані», – підкреслила Олена Бойко.
Довідково. Станом на сьогодні в області зроблено всього 823478 щеплень. Щепилась 425861 особа (47,97% дорослого населення), у тому числі 397548 пацієнтів (44,78 % дорослого населення) – двома дозами .
Охоплення щепленнями осіб старше 60 років – 45,4%, у тому числі двома дозами – 42,85%
Соціальна відповідальність та особистий приклад: як Пенсійний фонд Сумщини підтримує донорів та рятує життя
Пенсійний фонд Сумщини переходить на єдиний всеукраїнський контакт-центр із розширеним графіком роботи









