Вчора
13 червня
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

Охтирські медики передадуть свою нерухомість комунальникам

На сайті Охтирської міськради розміщений проект рішення сесії “Про передачу комунального майна на баланс Управлінню капітального будівництва та ЖКГ”.

У документі йдеться про те, що було розглянуто звернення «Охтирської ЦРЛ» стосовно відсутньої потреби у використанні будівель та приміщень лікарні, які мають непридатний для експлуатації стан. Тому з метою забезпечення ефективності використання комунального майна територіальної громади депутатам запропонують передати майно з балансу районної лікарні на баланс Управління  капбудівництва та ЖКГ.

Мова йде про квартиру в гуртожитку та літню кухню-сарай за адресою вул. Гагаріна, 7, приміщення колишньої дитячої поліклініки з прибудовами та молочну кухню по вул. Велика Зарічна, 32 та екс-амбулаторію шкірвендиспансеру по вул. Д. Давидова, 4. Також під управління комунальників перейде лікарняний корпус протитуберкульозного відділення з прибудовою по вул. І. Кожедуба, 1 та будівля адміністрації, підвал, склад, гараж та морг за адресою вул. Сумська, 57.

okhtyrka.online

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого