Вчора
9 червня
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня

Питання реорганізації діагностичного центру на Сумщині відклали до весни

Комісія Сумської облради з питань спільної власності територіальних громад та приватизації перед жовтневою сесією розглянула питання реорганізації КНП «Обласний діагностичний центр у м. Шостка».

За словами фахівців, йдеться про приєднання діагностичного центру до Регіонального клінічного фтизіопульмонологічного медичного центру, філія якого знаходиться у Шостці. «Це необхідно для того, щоб покращити умови обслуговування населення у Шосткинській територіальній громаді. По-друге, таке об’єднання дозволить медустанові укласти більше договорів із Національною службою здоров’я України. Є думка, що завдяки цьому медустанова зможе розвиватися і отримувати кошти для фінансування своїх потреб», – пояснила заступник начальника управління майном Сумської облради Інна Козачок.

Однак на самій сесії депутат Анатолій Єпіфанов попросив усе ж таки відкласти це питання до квітня. За його словами, медустанова має своє бачення подальшої перспективи, як і керівництво Шостки. Так, міський голова Шостки Микола Нога пообіцяв, що до весни влада відпрацює механізм підтримки та додаткових медпослуг для того, щоб економічна ситуація у медзакладі покращала. У результаті обласні депутати підтримали ініціативу не поспішати та повернутися до питання діагностичного центру наступного року.

shans.com.ua

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого