Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на житловий сектор
Сила єдності: Олексій Романько підтримав шосткинську волонтерку, яка зібрала мільйон для ЗСУ, та вручив обласну відзнаку захисниці
Стабільність та соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на виплати громадянам 1,4 мільярда гривень
Понад 346 тисяч оцифрованих відомостей: Пенсійний фонд Сумщини підбив підсумки 5-річного перехідного періоду
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції
Від руїн до надсучасного закладу: Клінічна лікарня Святого Пантелеймона у Сумах залучила майже 54 мільйони гривень на відновлення та модернізацію
Підтримка оборонців Сумщини: Олексій Романько передав прикордонникам спецобладнання на понад 800 тисяч гривень
Голос Сумщини у структурах Європарламенту: Вадим Лисий обраний до постійного комітету AER — Асамблеї європейських регіонів
Первинні мобільні укриття «ФортМакс»: новий рівень безпеки від RGM group
Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона
Третій прихований табір чи «проєкт під вибори»? Що за дивний рух розгортається на Сумщині та по всій країні?
Стратегічний вектор: Олексій Романько представив Сумщину на пілотному європейського проєкті з розвитку прифронтових територій
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
Нові медичні стандарти в Сумах: за ініціативи Володимира Поцелуєва в місті вперше запустили безкоштовну МРТ-діагностику серця
Сумська область – на другому місці в Україні за рівнем захворюваності на COVID-19
Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко.
«Ситуація в області з коронавірусною інфекцією напружена, спостерігається масова захворюваність та висока смертність. Сумська область за рівнем захворюваності на COVID-19 в 17 разів перевищує норму та за цим показником знаходиться на другому місці після Херсонської області, – сказав Сергій Бутенко. – За минулий тиждень захворіло 7360 жителів Сумщини, за останню добу – 573 нових випадки захворювання, з них – 29 дітей. За тиждень від ускладнень померло 160 осіб, 5 – за останню добу».
Також начальник управління охорони здоров’я повідомив, що активних хворих в області –17421особа, із них 1605 – лікується у стаціонарі, 1272 – у важкому стані, 54 – на апараті ШВЛ. За останню добу госпіталізовано 97 осіб.
Розгорнуто 19 закладів охорони здоров’я, на їх базі знаходиться 2041 ліжко. На сьогодні зайнято 1605 ліжок (що складає 78,6%). 1915 ліжок забезпечені киснем (94%).
Заступник генерального директора з дослідження біологічних факторівДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Галина Зайцева додала, що аналізуючи ситуацію з коронавірусною інфекцією в попередні періоди, можна зробити висновок, що ще тиждень-два ситуація буде напруженою та спостерігатиметься високий рівень захворюваності.
Як зазначив начальник головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Віталій Моісеєнко, на Сумщині продовжують проводити посилені заходи контролю щодо дотримання протиепідемічних вимог.
«Починаючи з 23 жовтня здійснено перевірку 1070 закладів, з них у 175 знайдено порушення. Складено 143 приписи та 62 протоколи, – сказав Віталій Моісеєнко. – Найбільше порушень спостерігається в закладах громадського харчування, мережевих маркетах та на ринку».
Голова облдержадміністрації Дмитро Живицький наголосив, що сьогодні мільярди гривень з державного бюджету, що мали б йти на лікування тяжких захворювань, які не можна попередити одним щепленням, йдуть на лікування хворих на коронавірусну інфекцію, в основному невакцинованих.
«Сьогодні, зробивши лише одне щеплення можна уникнути тяжкого перебігу захворюваності та врятувати своє життя, – підкреслив губернатор. – Я звертаюся до молодих людей з проханням допомогти вакцинуватися своїм старшим за віком рідним та близьким».
Пенсійний фонд Сумщини переходить на єдиний всеукраїнський контакт-центр із розширеним графіком роботи
Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на...









