Вчора
13 червня
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

Сумські біатлоністи – з медалями чемпіонату України

17 грудня у Яворові Львівської області відбулися перегони на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат.

Серед старших дівчат третьою стала наша Ксенія Приходько, серед середніх – друге місце у Діани Громак, третє – Софія Тихонова.

Серед старших юнаків також дві медалі: “срібло” у Богдана Борковського, “бронза” – у Сергія Супруна. Серед середніх – срібло у Андрій Мороза.

У неділю у молодих біатлоністів естафетний день.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого