Вчора
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня
6 червня

Сумські правоохоронці відбили “захоплення” адмінбудівлі

Працівники груп реагування патрульної поліції разом з співробітниками територіального управління Служби судової охорони в Сумській області та Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Сумській області провели спільні тренування.

У приміщенні Буриньського міського суду співробітники відділу поліцейської діяльності № 1 (м. Буринь) Конотопського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області разом з працівниками підрозділу судової охорони та працівниками 18 державної пожежно-рятувальної частини відпрацювали порядок дій на випадок захоплення адміністративної будівлі.
Під час тактико-спеціальних навчань задіяний особовий склад здобув навички евакуації людей з захопленої будівлі та методи її звільнення у разі захоплення.

Також, правоохоронці разом з рятувальниками пропрацювали план дій на випадок пожежі з метою швидкого знешкодження місця загорання та стовідсоткового збереження життя та здоров’я людей, які на момент події можуть знаходитись у будівлі.
Такі тренування допомагають правоохоронцям набути необхідних практичних навичок, опанувати теоретичні знання, аби в реальних умовах, при виникненні надзвичайної ситуації, діяти впевнено і злагоджено.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого