Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

В Охтирці пройшли конкурси на посади директорів шкіл

Нарешті пройшли вже повторні конкурси на посаду директора в ЗОШ №6 та ЗОШ імені Б.Д. Антоненка-Давидовича.

В Охтирській ЗОШ №6 конкурс відбувся ще 8 грудня. Участь у ньому взяли 3 претендентки. Переможцем стала вчитель цієї ж школи Гусарова Антоніна Василівна. Вона вже призначена директором школи, про що опублікована інформація на сайті міської ради.

17 грудня відбувся конкурс на посаду директора Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Б.Д. Антоненка-Давидовича. У ньому взяла участь тільки одна претендентка – Ольга Михайлівна Лучко. Комісія одноголосно визнала її переможцем. На даний час О.М. Лучко займає посаду директора Охтирської ЗОШ №8.

okhtyrka.net

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого