Вчора
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

В Охтирці триває реконструкція шкільного басейну

Триває реконструкція басейну Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

«У приміщенні школи роботи розпочались не так давно, але реконструкція наразі йде активними темпами. Ми бачимо, що частково виконані роботи з вентиляції, робиться стяжка, ремонтуються приміщення спортивного залу, роздягалень, – . – Басейн у цій школі збудовано на початку 90-х, але він жодного дня не працював для дітей. І нарешті через 30 років ми його реконструюємо. Ми спрямовуємо наших підрядників, щоб цей об’єкт було закінчено в цьому році», – повідомив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький під час інспектування робіт.

Наразі на об′єкті «Реконструкція басейну Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Шевченка, 22» виконано будівельних робіт на суму 5 211, 48625 тис. грн.

Підрядна організація – ТОВ «УКРБУДПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

debaty.sumy.ua

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого