Вчора
15 червня
14 червня
13 червня
12 червня
11 червня

У Шосткинській громаді відкрили консультативну службу для жертв насильства

Спеціалізована служба первинного соціально -психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі розпочала свою роботу на базі Шосткинського міського центру соціальних служб для надання разових або періодичних консультацій.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила заступниця голови Шосткинської МТГ Марина Харламова.
На створення і облаштування консультативної служби були виділені кошти державної субвенції.
Звернутись за консультацією можно особисто (нова служба розташована на вул. Горького, 4а), або за телефоном: (066) 894-24-30, (068) 784-63-49.
Фото: Марина Харламова
Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого