Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

У Шостці безкоштовно годують нужденних

Через різке похолодання у місті вирішили відновити традицію безкоштовних обідів для малозабезпечених.

Роздають гарячі обіди щоденно об 11.00 (без вихідних) на центральній площі міста, біля кафе «Ювілейного»

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Шосткниської МТГ Микола Нога.

Забезпечення нужденних гарячим харчуванням, як і в попередні роки, організоване за кошти місцевого бюджету.

 

Фото: Микола Нога

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого