Володимир Поцелуєв робить ставку на сучасну хірургію: у Сумах успішно прооперували гігантську кісту печінки
Пенсійний фонд Сумщини проведе «гарячу лінію» для жителів області: коли можна поставити питання керівництву
У Сумах посмертно вшанували 14 Героїв: Артем Кобзар вручив рідним відзнаки «Почесний громадянин міста Суми»
Діти з прикордонної Сумщини відпочили на Львівщині: Олег Григоров розповів про першу «Карпатську зміну»
Після удару «Шахеда» — знову в строю: Володимир Поцелуєв у лікарні Святого Пантелеймона запустив відновлений Урологічний центр
Фінансовий захист прикордоння: Пенсійний фонд спрямував кошти на пенсії та допомогу прифронтовим зонам
У Сумах продовжуються роботи з ремонту доріг
Надійна підтримка передової: Вадим Лисий спільно з партнерами передав критично важливе обладнання захисникам та медикам Сумщини
Коли за вікном +30: чому цього літа варто втекти в хокей, кохання і хороші книжки
Енергетична автономія заради порятунку життів: Володимир Поцелуєв показав сонячну генерацію від німецьких партнерів для лікарні Святого Пантелеймона
Леонід Ніколаєнко: Нічна атака ворожих безпілотників на Суми завдала нових руйнувань цивільній інфраструктурі та призвела до поранень мирних мешканців, серед яких є дитина
Соціальна відповідальність та особистий приклад: як Пенсійний фонд Сумщини підтримує донорів та рятує життя
Пенсійний фонд Сумщини переходить на єдиний всеукраїнський контакт-центр із розширеним графіком роботи
Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на житловий сектор
Сила єдності: Олексій Романько підтримав шосткинську волонтерку, яка зібрала мільйон для ЗСУ, та вручив обласну відзнаку захисниці
Стабільність та соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на виплати громадянам 1,4 мільярда гривень
Понад 346 тисяч оцифрованих відомостей: Пенсійний фонд Сумщини підбив підсумки 5-річного перехідного періоду
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
У Шостці планують посилити карантинні обмеження
У Шосткинській міській раді відбулся засідання комісії по ТЕБ та НС, пише shostka.info.
Шосткинський міський голова Микола Нога повідомив:
– До нас звернувся заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони з тим, що у Сумській області, у тому числі й у Шостці, показники захворюваності COVID-19 вищі, ніж вцілому по Україні. І ми повинні вжити додаткових заходів. Ми не будемо агітувати за вакцинацію: це вже 10 разів сказано і повторено. Ми будемо говорити такими фразами: «Якщо ти хочеш жити – вакцинуйся».
Директор Шосткинського центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Жукконстатував:
– На даний час ми маємо 612 амбулаторних хворих, з них 33 – діти. Дуже багато хворих звертається до сімейних лікарів, і ми маємо повні амбулаторії, працюють і основні й додаткові пункти по забору матеріалу на ПЛР-дослідження. Щопонеділка у нас дуже велика цифра – до 200 матеріалів відбирається. Ситуація має сумний стан.
На запитання, що потрібно зробити, аби зменшити захворюваність, Олександр Жук відповідає, що потрібно вводити додаткові карантинні обмеження.
Начальник Шосткинського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Тетяна Ворона поінформувала, що у співпраці з Нацполіцією було посилено державний нагляд за дотриманням карантинних вимог:
– У мобільній групі працюємо з 15 жовтня. На минулому тижні було проведено 170 обстежень об’єктів і лише нашою службою складено 11 протоколів, також протоколи складалися Нацполіцією. Я вважаю, треба не послаблювати, а, як мінімум, у цьому ж режимі продовжувати.
До вакцинації закликав заступник начальника 2-го Державного пожежно-рятувального загону Максим Пригара:
– У нас у підрозділі з тих, хто провакцинувася, хворих немає.
Головний спеціаліст управління освіти Світлана Фалько повідомила про покращення ситуації з захворюваністю у галузі освіти:
– 29-го учні з першого по одинадцятий класи перейшли на дистанційне навчання. Зменшилась захворюваність і серед працівників як закладів дошкільної освіти, так і загальної середньої.
Також було підняте і питання щодо перевезення пасажирів, міського громадського транспорту.
– З перевізниками ми постійно спілкуємося і агітуємо за вакцинацію, – зазначила начальник відділу торгівлі та підтримки підприємництва Надія Кириєнко. – Що стосується магазинів, картина, я вважаю, позитивна. Багато підприємців вакцинувалися.
Завідуюча Шосткинським районним відділом ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Ірина Хаміцевичрозповіла:
– За жовтень поточного року у нашій громаді зареєстровано 1752 нових випадки COVID-19. Це рівно вдвічі більше, ніж було у попередню хвилю. Серед захворілих у жовтні – 161 дитина. Ми бачимо, що поки що немає зниження захворюваності, є стрімке зростання. Вважаю за необхідне посилити контроль за дотриманням вимог!
В.о. заступника міського голови Ольга Ткаченко підсумувала:
– Ми повинні зберігати своє здоров’я, життя та своїх близьких. Ми всі повинні дотримуватись карантинних обмежень.
Команда «Європейської Солідарності» ініціює масштабну підтримку ЗСУ через місцеві ради
Володимир Поцелуєв робить ставку на сучасну хірургію: у Сумах успішно прооперували гігантську кісту печінки









