Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на житловий сектор
Сила єдності: Олексій Романько підтримав шосткинську волонтерку, яка зібрала мільйон для ЗСУ, та вручив обласну відзнаку захисниці
Стабільність та соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на виплати громадянам 1,4 мільярда гривень
Понад 346 тисяч оцифрованих відомостей: Пенсійний фонд Сумщини підбив підсумки 5-річного перехідного періоду
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції
Від руїн до надсучасного закладу: Клінічна лікарня Святого Пантелеймона у Сумах залучила майже 54 мільйони гривень на відновлення та модернізацію
Підтримка оборонців Сумщини: Олексій Романько передав прикордонникам спецобладнання на понад 800 тисяч гривень
Голос Сумщини у структурах Європарламенту: Вадим Лисий обраний до постійного комітету AER — Асамблеї європейських регіонів
Первинні мобільні укриття «ФортМакс»: новий рівень безпеки від RGM group
Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона
Третій прихований табір чи «проєкт під вибори»? Що за дивний рух розгортається на Сумщині та по всій країні?
Стратегічний вектор: Олексій Романько представив Сумщину на пілотному європейського проєкті з розвитку прифронтових територій
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
Нові медичні стандарти в Сумах: за ініціативи Володимира Поцелуєва в місті вперше запустили безкоштовну МРТ-діагностику серця
20-річний рекорд. Українську станцію в Антарктиді засипало майже 3-метровим шаром снігу
Біля української антарктичної станції «Академік Вернадський», яка розташована на мисі Марина острова Галіндез, випала рекордна за останні 20 років кількість снігу.
Про це у Facebook повідомив Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ).
«До свята Миколая наші полярники отримали незвичний подарунок. Метеорологи зафіксували, що рівень снігу біля станції «Академік Вернадський» становить аж 2,75 м: це найбільше значення за останні 20 років», – повідомили у науковому центрі.
Як зазначається, попередній рекорд був встановлений у 2016 році – тоді сніговий покрив досяг 2,65 метра, тобто на 10 сантиметрів менше, ніж тепер. У НАНЦ повідомили, що на острові й досі сніжить, а «полярники героїчно відкопуються зі снігу», при тому, що там зараз літо.
«Пінгвіни й пінгвінята не постраждали», – додали у центрі.
suspilne.media
Пенсійний фонд Сумщини переходить на єдиний всеукраїнський контакт-центр із розширеним графіком роботи
Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на...









