Вчора
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня
6 червня

Автівка керівництва Нацполіції Одещини збила жінку на переході

Службовий автомобіль виконуючого обов’язки заступника начальника поліції Одещини на пішохідному переході збив жінку.

Джерело: повідомлення ДБР, одеське видання “Думская

Деталі: Подія трапилася 3 грудня. В ДБР вказують, що автомобіль Нацполіції проїхав перехрестя на червоний сигнал світлофора та збив жінку. “Думская” вказує, що у салоні були в.о. заступника начальника ГУНП Олександр Гостищев та в.о. начальника одного з управління ГУНП.

За кермом начебто був один із інспекторів управління патрульної поліції на Одещині.

Дослівно ДБР: “Водій про інцидент не повідомив та не дозволив лікарям госпіталізувати потерпілу з місця аварії, аргументувавши, що самостійно доправить жінку до лікарні.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 1 ст. 286 КК України) відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі встановлюються особи, причетні до злочину”.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого