Вчора
9 червня
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня

На Черкащині пожежі у селах буде тушити команда черниць

На Черкащині з’явилася добровільна пожежна команда, у якій будуть працювати черниці.

Відкриття пожежної команди відбулося 22 грудня, у Свято-Троїцькому Мотронинському жіночому монастирі, повідомляють у Державній службі надзвичайних ситуацій.

У новоствореній пожежній команді на виклики виїжджатимуть 5 добровольців – ігуменя Іларія, дві послушниці монастирю Лариса та Крістіна і двоє водіїв пожежного автомобіля.

Пожежниці-черниці будуть не лише слідкувати за територією монастиря, під їхнім захистом перебуватимуть жителі 7 сіл та 2 селищ.

Відстань до найближчої пожежної частини складає близько 20 кілометрів, тому допомога черниць може знадобитися.

Добровольці пройшли навчання, під час яких тренувались та відпрацювали вправи з бойового розгортання, подачі води та надання першої домедичної допомоги постраждалим.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого