Вчора
15 червня
14 червня
13 червня
12 червня
11 червня

На Херсонщині виявили штам коронавірусу «Дельта+»

На території декількох регіонів України, у тому числі Херсонської області, виявили циркуляцію різновиду штаму «Дельта», так званого «Дельта+».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич.

«За попередніми розрахунками частка нового штаму в захворюваності серед жителів Херсонщини складає 10-15%. Враховуючи, що всі три попередні хвилі були викликані різними штамами COVID-19, можу спрогнозувати другий пік цієї хвилі з початком зростання 10-15 грудня 2021 року. Його тривалість та підйом зможемо вирахувати днів за 7-8», — каже Юрій Ромаскевич.

За словами головного державного санітарного лікаря області, кількість хворих та госпіталізованих буде залежати від рівня вакцинації та дотримання обмежувальних заходів.

Водночас, каже Юрій Ромаскевич, поки що в області спостерігається зниження показників захворюваності та завантаження ліжок пацієнтами з COVID-19.

«Наразі показник захворюваності становить менш як 450 на 100 тисяч населення за останні 2 тижні, це зниження майже вдвічі за останній тиждень. Прогнозна кількість інфікованих на наступний тиждень в діапазоні — 100-200 осіб на добу», — розповів лікар.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого