Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на житловий сектор
Сила єдності: Олексій Романько підтримав шосткинську волонтерку, яка зібрала мільйон для ЗСУ, та вручив обласну відзнаку захисниці
Стабільність та соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на виплати громадянам 1,4 мільярда гривень
Понад 346 тисяч оцифрованих відомостей: Пенсійний фонд Сумщини підбив підсумки 5-річного перехідного періоду
Суми отримали нове енергетичне обладнання для лікарень та освітніх закладів: Ніколаєнко розповів деталі
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції
Від руїн до надсучасного закладу: Клінічна лікарня Святого Пантелеймона у Сумах залучила майже 54 мільйони гривень на відновлення та модернізацію
Підтримка оборонців Сумщини: Олексій Романько передав прикордонникам спецобладнання на понад 800 тисяч гривень
Голос Сумщини у структурах Європарламенту: Вадим Лисий обраний до постійного комітету AER — Асамблеї європейських регіонів
Первинні мобільні укриття «ФортМакс»: новий рівень безпеки від RGM group
Комфорт, що лікує: як Володимир Поцелуєв змінює просторові умови лікарні Святого Пантелеймона
Третій прихований табір чи «проєкт під вибори»? Що за дивний рух розгортається на Сумщині та по всій країні?
Стратегічний вектор: Олексій Романько представив Сумщину на пілотному європейського проєкті з розвитку прифронтових територій
Надійний соціальний захист: Пенсійний фонд Сумщини спрямував на червневі виплати 0,9 мільярда гривень
Результативна дипломатія: Артем Кобзар розширює коло партнерів Сумської громади — що цього разу отримали жителі міста?
Перші в області: Володимир Поцелуєв розповів про запуск МРТ-діагностики серця у лікарні Святого Пантелеймона
Ігор Кальченко про безпеку, відновлення та майбутнє Сумщини
Нові медичні стандарти в Сумах: за ініціативи Володимира Поцелуєва в місті вперше запустили безкоштовну МРТ-діагностику серця
На Волині покарали жінку, яка 2 роки не пускала дітей до школи
На Волині оштрафували жінку, яка два роки не пускає своїх 5 дітей до школи через загрозу COVID-19.
Баготодітна мати мусить сплатити штраф у розмірі 1,7 тис. гривень, повідомляє Zaxid.net.
У липні 2021 року жінку вже притягували до відповідальності за аналогічне порушення: її діти пропустили 70% занять в минулому навчальному році.
Тоді волинянку визнали винною у невиконанні батьківських обов’язків та оштрафували на 850 грн.
Утім в новому навчальному році троє доньок та двоє синів обвинуваченої знову не пішли до школи.
Подання до суду про відсутність дітей на уроках подала адміністрація школи. До цього керівництво навчального закладу намагались поговорити з матір’ю, але вона не відповідала на дзвінки, а батьківські збори ігнорувала.
У листопаді жінка надала письмові пояснення щодо відсутності дітей у школі. Матір пояснила, що вона свідомо не пускає їх на уроки “через поширення коронавірусної інфекції”.
На судове засідання жінка не прийшла, тож суд розглядав справу без її присутності.
Суддя визнала жінку винною у порушенні статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначила їй 1,7 тис. грн штрафу. Також обвинувачена повинна заплатити 454 грн судового збору.
Пенсійний фонд Сумщини переходить на єдиний всеукраїнський контакт-центр із розширеним графіком роботи
Леонід Ніколаєнко про оперативне відновлення: у Сумах за лічені години ліквідували наслідки ворожих атак на...









