Вчора
15 червня
14 червня
13 червня
12 червня
11 червня

Перший в Україні автобан почнуть будувати 2022 року – Шмигаль

Інвестори зацікавлені у 5 проєктах будівництва автобанів в Україні шляхом державно-приватного партнерства.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі, передає Укрінформ.

Він додав, що наступного року в Україні планують будувати перший автобан від Краковця до Бродів та Рівного, і для цього вже проведені дослідження, вивчений трафік та є потенційні проєктанти.

Також Шмигаль наголосив, що Україна активно шукає шляхи ефективної співпраці бізнесу та держави, і державно-приватне партнерство на сьогодні є найефективнішим інструментом.

Нагадуємо:

Раніше очільник Мінінфраструктури Олександр Кубраков заявив, що нині розробляються два потенційні концесійні проєкти: будівництво дороги Стрий – Мукачево та будівництво дороги Краковець – Броди – Рівне.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого