Вчора
9 червня
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня

У Києві та Харкові викрили шахрайські call-центри

В Україні викрили два шахрайських call-центри, організатори яких обдурили громадян США на 7,5 млн доларів.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

За допомогою програмного інтерфейсу вони імітували проведення операцій і зростання прибутку в сотні разів.

Подібні call-центри функціонували в Києві і Харкові. Їх штат налічував понад 40 осіб, серед яких були громадяни інших країн. Всіх працівників ретельно підбирали, а обов’язковою умовою прийняття на роботу було володіння іноземними мовами.

Через спеціально створені торгові платформи і call-центри зловмисники видурили у громадян США 7,5 млн доларів.

Правоохоронці провели 23 обшуки у Києві, Київській і Харківській областях. Вилучили комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, криптоносій, документацію, банківські картки та гроші.

Досудове розслідування проходить за фактами створення і участі в злочинній організації, а також шахрайства (ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 190 ККУ).

Нагадаємо, 5 жовтня у Вінниці СБУ заблокувала масштабну схему заволодіння коштами громадян через роботу підпільного call-центру.

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого