Вчора
13 червня
12 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

У лікарні під Харковом невідомі підірвали банкомат

Сьогодні вночі у Харківській області у приміщенні лікарні підірвали банкомат. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані поліції.

Деталі

Інцидент стався на вулиці Незалежності у селищі Печеніги. Повідомлення в поліцію надійшло о 02:46.

Під час огляду місця події правоохоронці встановили, що зловмисники помістили саморобні вибухові пристрої до сейфового відсіку банкомата, розташованого у приміщенні лікарні.

Ніхто з людей не постраждав. Зараз з’ясовують суму завданих збитків банку.

Подію попередньо кваліфікували за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до 10 років.

Наразі встановлюють осіб, причетних до злочину.

Джерело: УНН

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого