Вчора
8 червня
6 червня
4 червня
3 червня
2 червня
1 червня
29 травня

За час пандемії за порушення карантину склали 110 тисяч протоколів – МВС

​​Від березня 2020 року, коли в Україні запровадили обмеження у зв’язку з COVID-19, правоохоронці склали 109 130 адмінпротоколів за порушення правил карантину.

Про це повідомили у пресцентрі МВС.

Понад 19 тисяч протоколів – стосовно працівників підприємств, установ, організацій, 14 тисяч протоколів щодо водіїв, 9 868 щодо керівників торговельних закладів та установ харчування, ідеться у повідомленні.

4 770 протоколів склали щодо керівників розважальних закладів, ресторанів, що працювали після 22:00, та понад 3 тисячі — щодо керівників підприємств, установ та організацій.

За порушення правил самоізоляції складено 3 553 адмінпротоколи.

Загалом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості щодо 2 224 кримінальних правопорушень, пов’язаних із карантинними заходами.

suspilne.media

Як ви ставитеся до вакцинації?
  • Додати свою відповідь
24 січня
23 грудня
19 грудня
17 грудня
16 грудня
30 грудня
12 квітня
9 квітня
7 квітня
1 квітня
4 березня
24 лютого
23 лютого